«Чорноморець» здобув другу перемогу в цьому сезоні УПЛ

3

Матч 4-го туру Чемпіонату УПЛ з футболу між одеським «Чорноморцем» і чернігівською «Десною» завершився перемогою «моряків».

Про це розповіли в прес-службі «Чорноморця».

Гра відбулася 12 серпня на стадіоні «Чорноморець» при 5410 глядачах.

У першому таймі жодній з команд не вдалося відкрити рахунок. Друга половина зустрічі довгий час проходила в безуспішних спробах обох сторін.

«Фатальний для гостей стала 72-я хвилина. Знову одесити витиснули максимум зі стандартного положення. Штрафний виконав Чорний, а Смирнов з другої спроби в штовханині головою буквально заштовхав м’яч у ворота — 1:0», — прокоментували хід матчу в прес-службі.

У час, що залишився, гості намагалися зрівняти рахунок. Але їм це не вдалося. Таким чином «Чорноморець» здобув вже другу перемогу в нинішньому сезоні.

Як повідомляла раніше «Одесская жизнь», «Чорноморець» стартував у Чемпіонаті УПЛ 2018/2019 з перемоги над донецьким «Олімпіком», потім у 2-му турі програв на виїзді львівським «Карпатам», а в 3-му також на виїзді зіграв внічию з луганською «Зорею».